Wszystko o Science Supplements!

Jesteśmy polskim przedstawicielem bardzo znanej w Wielkiej Brytanii marki suplementów dla koni Science Supplements. Chcemy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów w Polsce i zaoferować najwyższej jakości suplementy dla koni. 

Pierwsze produkty Science Supplements były pomysłem dr. Davida Marlina, naukowca z 25-letnim doświadczeniem w branży jeździeckiej, który współpracuje z FEI, MKOl i jako konsultant w brytyjskich drużynach jeździeckich od 1994 roku.

Autor książek i ponad 200 artykułów naukowych Dr Marlin opracował suplementy, tak aby zaspokoić zapotrzebowanie swoich profesjonalnych klientów na wysokiej jakości suplementy zawierające jakościowe, sprawdzone klinicznie składniki.

W latach 2003-2012 oferta suplementów była dostępna tylko dla profesjonalnych jeźdźców, trenerów i stajni wyścigowych, polo, WKKW, skokowych i ujeżdżeniowych, a także szerszej społeczności jeździeckiej w Stanach Zjednoczonych we współpracy z Purina Animal Nutrition. 
W 2014 r. wprowadzono na rynek produkty w Wielkiej Brytanii, a następnie eksportowano je do innych części świata. A od 2020 roku są dostępne również w Polsce! 

Do tego czasu Science Supplements zdobył listę wyróżnień:

2014 
– ZWYCIĘZCA Międzynarodowej Nagrody Innowacji za nasz produkt Gut Balancer
2016
 – Finalista nagrody Nutritional Helpline of the Year za doskonałość w zakresie porad żywieniowych i obsługi klienta
2016 
– Journal of Equine Veterinary Science przyjmuje badanie na wspólnym suplemencie FlexAbility. To pierwszy tego rodzaju badanie.
2017
 – Finalista BETA Business Awards dla przedstawiciela handlowego roku.
2017
 – Nagroda za drugie miejsce w infolinii żywieniowej roku za doskonałość w zakresie porad żywieniowych i obsługi klienta
2017 
– ZWYCIĘZCA Międzynarodowej Nagrody Innowacji za nasz produkt GastroKind
2018
 – Finalista BETA Business Awards dla przedstawiciela handlowego roku.
2018
 – Finalista nagrody Nutritional Helpline of the Year za doskonałość w zakresie porad żywieniowych i obsługi klienta
2018 
– Finalista Międzynarodowej nagrody eksportowej
2019 
– Finalista nagrody Nutritional Helpline of the Year za doskonałość w zakresie porad żywieniowych i obsługi klienta

Etos Science Supplements polega na wytwarzaniu wyłącznie produktów o udowodnionej skuteczności, które rozwiązują rzeczywiste problemy i które zostały sprawdzone w badaniach laboratoryjnych i klinicznych. 

Równie ważne są dla nas bezpieczeństwo, jakość, smakowitość i spójność. Jesteśmy również w stanie zapewnić niezrównany poziom wsparcia, jeśli chodzi o dobór odpowiednich produktów.  Wierzymy, że udzielanie właściwych porad żywieniowych wspieranych przez szanowanych naukowców z branży, lekarzy weterynarii i ekspertów w dziedzinie trenowania koni, fizjologii i odżywiania, jest podstawą dla uzyskania najlepszych wyników twojego konia.

Wszystkie produkty Science Supplements zawierają kluczowe składniki, które zostały klinicznie i naukowo przebadane i udowodniono, że mają korzyści dla wydajności, zdrowia i dobrego samopoczucia koni. 

Nasze produkty nie zawierają zbędnych wypełniaczy. Używamy wyłącznie najwyższej jakości składników, co oznacza, że ​​Twój koń otrzymuje najlepsze możliwe wsparcie żywieniowe.

Wierzymy w uczciwość,
 a nasza oferta produktów została opracowana w oparciu o fakty, a nie mity.